Spod szkoły w Sierakowicach skradziono BMW

wtorek, 24 października 2017 r., 12:56
fot. archiwum

Do niecodziennego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek w Sierakowicach. Spod budynku szkoły podstawowej nr 2 skradziono BMW X1.

W poniedziałek około godz. 9.20 spod budynku szkoły podstawowej nr 2 w Sierakowicach skradziono brązowy samochód marki BMW X1 z rocznika 2011. Szacunkowa wartość pojazdu to 110 tys. zł.

Policja prowadzi czynności w tej sprawie. Osoby, które mogą mieć jakieś informacje bądź widziały zdarzenie proszone są o kontakt z policją pod nr. tel. 58 685 22 22 lub 997.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.