Stacja Orion w Kobysewie - wysokiej jakości olej opałowy w dobrej cenie

środa, 25 października 2017 r., 10:16
fot. nadesłane

Wkrótce zima, nastały chłodniejsze dni. To już ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w opał na zimę. Stacja Orion w Kobysewie zajmuje się m.in. sprzedażą hurtową i detaliczną oleju opałowego. Zapatrując się w olej w Orionie zyskasz gwarancję tego, że kupujesz najwyższej jakości produkt w najkorzystniejszej cenie. Teraz ceny oleju możesz sprawdzić również on-line.

Firma Orion zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną - benzyny, oleju napędowego, LPG i oleju opałowego. Jest partnerem Grupy Lotos - najnowocześniejszej w Europie rafinerii. Jakość oferowanych paliw to największy wyróżnik tej stacji. Posiadają aktualne świadectwo jakości spełniające wyśrubowane normy Unii Europejskiej.

Rafineria Gdańska grupy Lotos stosuje najnowocześniejsze rozwiązania i produkuje olej opałowy bardzo dobry jakościowo. Proces technologiczny jego wytwarzania jest na bardzo wysokim poziomie, nie zawiera zanieczyszczeń, dzięki temu jest przyjazny środowisku. Spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie, a także wszystkie parametry eksploatacyjne i wymagania dotyczące ochrony środowiska naturalnego.

Aktualną cenę oleju możesz łatwo sprawdzić on-line na stronie www.stacjaorion.pl.

Olej warto kupować w większych ilościach, bo wówczas można uzyskać atrakcyjniejszą ceny. Zamawiając olej na stacji Orion klient może liczyć na dostawę do domu tego samego dnia.

Na stałych klientów czekają rabaty oraz możliwość uzyskania kredytu kupieckiego.

Na hasło: "kartuzy.info" otrzymać można rabat na hurtową dostawę oleju opałowego i napędowego.

Odwiedź profil Stacji Orion na facebooku i bądź na bieżąco facebook.com/Stacjaorion.

Stacja Paliw "ORION" S.C. T. Serkowski, P.Serkowski
Kobysewo
ul. Przodkowska 33a
83-304 Przodkowo
tel. 691055558 lub 695139730
www.stacjaorion.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.