Siedem złotych medali dla zapaśników Cartusii w Elblągu

sobota, 28 października 2017 r., 09:00
fot. nadesłane

Pod koniec października w Elblągu odbył się XXXI Memoriał T. Jaworskiego i W. Tańczyna w zapasach. Podczas zawodów duży sukces odnieśli zawodnicy z klubu GKS Cartusia, zdobyli kilka pierwszych miejsc, a także medal srebrny i brązowy.

W tegorocznych zawodach brali udział najmłodsi zapaśnicy, którzy rywalizowali w mini zapasach. Łącznie do Elbląga przyjechali zawodnicy z 12 klubów z województwa pomorskiego, a także warmińsko-mazurskiego.

W rywalizacjach młodych adeptów sztuki zapaśniczej wzięło udział dziesięciu zawodników klubu GKS Cartusia Kartuzy. W prawie wszystkich kategoriach wagowych wygrali zawodnicy z Kartuz. Łącznie zdobyli siedem złotych medali. Pierwsze miejsca uzyskali: Michał Słupecki, Paweł Janzen, Paweł Leik, Szymon Treder, Jakub Hlechowicz, Paulina Reiter oraz Dominika Konkel. Ze srebrnym medalem wróciła do domu Aurelia Godzinska. Natomiast miejsce trzecie zajął Kacper Lis.

Podczas zawodów nad młodymi zapaśnikami czuwali ich trenerzy - Marcin Dobka oraz Łukasz Konkel.

Już czekamy na kolejne sukcesy młodych zapaśników!

BR
źródło: nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.