Trzy medale dla zawodniczek z kartuskiego klubu strzeleckiego

sobota, 28 października 2017 r., 15:37
fot. nadesłane/Zarząd KS LOK Dziesiątka Kartuzy

W Zielonej Górze odbyły się zawody klasyfikacyjne w strzelectwie - Memoriał Stanisława Maruchy. Wystąpiły na nich trzy zawodniczki Klubu Strzeleckiego LOK Dziesiątka Kartuzy, czyli Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowska, a także Izabela Frymark. Po dwóch dniach rywalizacji w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów, wróciły z trzema medalami.

W kategorii seniorek wystąpiła Diana Malotka-Trzebiatowska, która zdobyła dwa krążki. W pierwszym strzelaniu był to medal brązowy. W drugim natomiast wypadła jeszcze lepiej, ponieważ zdobyła srebro.

Druga zawodniczka z kartuskiego klubu, wystąpiła w rywalizacji dla juniorek. W pierwszy strzelaniu była trzecia. W drugiej rywalizacji znalazła się już poza podium, była piąta.

Magdalena Malotka-Trzebiatowska jako młodniczka wystąpiła dwie kategorie wyżej, w grupie juniorek. Uplasowała się na szóstym i czternastym miejscu.

- Wyniki zdobyte na tych zawodach oznaczają bardzo wysoki poziom naszych zawodniczek - poinformował Zarząd KS LOK Dziesiątka Kartuzy.

Życzymy kolejnych sukcesów!

BR

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.