Żukowo. Od soboty zmiany w organizacji ruchu

sobota, 28 października 2017 r., 10:45

W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Wszystkich Świętych i wzmożonym ruchem samochodowym w tym okresie w Żukowie rejonie cmentarza zmieniono organizację ruchu. Zmiany obowiązują od soboty, 28 października do środy, 1 listopada.

Ruch na odcinku ulicy3 Maja od skrzyżowania z drogą na Otomino do piekarni GS-Żukowo będzie jednokierunkowy. Wprowadzono również obustronny zakaz parkowania w miejscach do tego niewyznaczonych na odcinku od rzeki Raduni do drogi krajowej nr 20 - ul. Gdańskiej.

W związku z dużymi potrzebami parkingowymi, do środy, dla osób odwiedzających cmentarz dostępne będą trzy parkingi w obrębie Urzędu Gminy, nowo wybudowany parking kościelny z wjazdem od ul. Kościerskiej, a także parking wzdłuż rzeki Raduni - na wysokości cmentarza. Kierowcy będą mogli też parkować wzdłuż krawędzi jezdni na długości ul. 3 Maja, gdzie obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy.

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała od godziny 24.00 w sobotę, 28 października go środy, 1 listopada do godz.23.59.

Zmiany zilustrowano na załączonych w galerii mapkach.

MD-Z
Info: UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.