Grzybno. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

wtorek, 31 października 2017 r., 13:47
fot. archiwum

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kobieta, którą we wtorkowy poranek potrącono na przejściu dla pieszych w Grzybnie. W związku z warunkami na drodze policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną siódmą rano. Kierująca nissanem 50-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego jechała od strony Przodkowa w kierunku Kartuz.

- Kierująca nissanem kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na oblodzonym odcinku potrąciła pieszą na przejściu dla pieszych - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku potrącenia do Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach przetransportowano 45-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego. Kierująca nissanem była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.