Glinno. Dachował VW LT - wpadł w poślig podczas wyprzedzania

wtorek, 31 października 2017 r., 14:22
fot. AL

19-letni kierowca trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy poranek na trasie Miechucino-Mojusz. Kierujący VW T4 podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.20 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący VW LT 19-latek podczas manewru wyprzedzania, wpadł w poślizg zjechał na pobocze i dachował. Po przybyciu na miejscu służb ratunkowych pojazd znajdował się częściowo w rowie, częściowo na jezdni.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został 19-latek, kierujący pojazdem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Miechucino oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Al

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.