Chwaszczyno. Ktoś trafił główną wygraną w Mini Lotto

wtorek, 31 października 2017 r., 14:31
fot. archiwum

W kolejnej kolekturze na terenie powiatu kartuskiego wypełniono szczęśliwy kupon. W Chwaszczynie padła główna wygrana w Mini Lotto. Posiadacz zwycięskiego kuponu wygrał 170 tys. zł.

We wrześniu pisaliśmy o Extra Pensji, którą wygrał szczęśliwiec oddający kupon w Łapalicach. Przez 20 lat będzie otrzymywał co miesiąc pięć tysięcy złotych. Tym razem poszczęściło się komuś w Chwaszczynie.

Mini Lotto to gra, w której skreśla się pięć cyfr. Maksymalnie Losowania w grze odbywają się codziennie. W niedzielę główna wygrana wyniosła 169 642,80 zł. Jej zdobywcą okazała się osoba, która oddała szczęśliwy kupon w kolekturze w Chwaszczynie.

Jak informuje Totalizator Sportowy, szczęśliwy gracz zawarł osiem zakładów. We wszystkich typował własne liczby. Szczęśliwa piątka to - 3, 9, 25, 35 i 42.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.