Łapalice. Zderzenie busa ze skodą - dwie osoby w szpitalu

czwartek, 2 listopada 2017 r., 16:08
fot. AL

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Łapalicach. Czołowo zderzyła się tam skoda z busem. W związku ze zdarzeniem kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku, który miał miejsce tuż po godzinie 15. na drodze wojewódzkiej w Łapalicach. Póki co wiadomo tyle, że czołowo zderzyła się tam skoda octavia z dostawczym volkswagenem. Wskutek zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn - kierujący pojazdami.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łaplice, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnienia w ruchu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.