Przodkowo-Czeczewo. Audi wypadło z drogi po zderzeniu z oplem

środa, 8 listopada 2017 r., 11:56
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na trasie Przodkowo-Czeczewo. Audi po zderzeniu z oplem, wypadło z trasy i zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej na przydrożnej łące.

Do zdarzenia doszło po godzinie 11. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od Przodkowa w kierunku Czeczewa audi, doprowadzając tym samym do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów. Wskutek zderzenia audi wypadło z drogi, zatrzymując się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej na przydrożnej łące.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący oplem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.