Zajezierze. Osobówka uderzyła w drzewo

środa, 8 listopada 2017 r., 20:02
fot. BK

W środę wieczorem doszło do wypadku w Zajezierzu. Osobówka uderzyła w drzewo. W zderzeniu poszkodowana została jedna osoba - kierująca pojazdem kobieta.

Do zdarzenia doszło około godz. 19 w Zajezierzu (gmina Chmielno) na trasie Miechucino - Wygoda Łączyńska. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kobieta kierująca audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w drzewo. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, policję i zastępy strażackie z JRG Kartuzy oraz OSP Miechucino.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.