PCNP Rebelia Kartuzy w Pile i Kaliszu - jak wypadli zawodnicy?

piątek, 10 listopada 2017 r., 10:25
fot. nadesłane/PCNP Rebelia Kartuzy

Pod koniec października trzej zawodnicy PCNP Rebelia Kartuzy uczestniczyli w gali zawodowej boksu i K1 w Pile. Czwarty z zawodników wystąpił na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Full Contact w Kaliszu. Wszystkie walki dostarczyły kibicom sporej dawki emocji.

W gali K1 wystąpiło trzech Kaszubów: Bartłomiej Arent, Nikodem Bigus oraz Joachim Żołnowski.

Arent gładko rozprawił się z reprezentantem gospodarzy Dawidem Siekiem - 3:0. W pojedynku Bigus vs Szymanowski sędziowie nie byli tymczasem jednogłośni. Jeden z sędziów orzekł zwycięstwo kartuzianina natomiast dwoje pozostałych zwycięstwo zawodnika z Piły.

Najwięcej wrażeń dostarczyła walka Joachima Żołnowskiego i Dawida Nitka. Licznie zgromadzona widownia często nagradzała brawami zawodników walki wieczoru, w której Joachim przegrał w drugiej rundzie.

Zawodnicy z Kartuz stoczyli świetne walki i pokazali dobry kickboxing na polu wroga. Ponadto zebrali cenne doświadczenie w walkach zawodowych. Wrócili z jedną wygrana i dwoma przegranymi.

W tym samym czasie w Kaliszu odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Full Contact, czyli zawodników w przydziale wiekowym 18-23. Na mistrzostwach Rebelię reprezentował Rafał Jaszczuk, który przywiózł na Kaszuby medal srebrny i tytuł wicemistrza Polski Full Contact wagi superciężkiej.

Zawodnicy pragną podziękować wszystkim kibicom, którzy dopingowali ich na zawodach oraz przed ekranami.

BR
nadesłane: PCNP Rebelia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.