Banino. Gimnazjalistki stypendystkami Marszałka Województwa Pomorskiego

piątek, 10 listopada 2017 r., 20:56

Dwie uczennice z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. księdza prałata Józefa Bigusa w Baninie otrzymają stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2017/2018 w ramach Pomorskiego programu pomocy stypendialnej 2017/2018 i 2018/2019 współfinasowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Michella Miłecka z klasy II oraz Oliwia Piętka z klasy III uzyskały w zeszłym roku szkolnym celujące wyniki w nauce, osiągały sukcesy w wielu konkursach, angażowały się w akcje charytatywne a teraz otrzymały nagrodę pieniężną oraz ogromną satysfakcję.

Aby znaleźć się wśród 785 uczniów, którzy mogli starać się o to stypendium trzeba było wykazać się wysokimi wynikami w nauce. Komisja stypendialna wyłoniła 400 najlepszych uczniów województwa pomorskiego, którzy otrzymają wsparcie finansowe.

Na pochwałę za pracę w zeszłym roku szkolnym zasługują również Małgorzata Hinca, Weronika Wojnarowska oraz Kamil Pipka, którzy znaleźli się na liście rankingowej wnioskujących o stypendium, jednak nie zmieścili się w czołowej 400.

Gratulujemy wyróżnionym uczennicom, a każdego ucznia zachęcamy do solidnej pracy w ciągu całego roku szkolnego, na koniec może czekać nagroda.

nadesłane/SP w Baninie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.