Przodkowo. Przedszkole Happy Children stoi otworem dla 2,5-latków i grupy zerowej

niedziela, 12 listopada 2017 r., 10:00
fot. nadesłane

Niepubliczne Przedszkole HAPPY CHILDREN w Przodkowie serdecznie zaprasza od stycznia do nowo otwartej grupy 2.5 - latków.

Ponadto Przedszkole przygotowuje się od września 2018r do przyjęcia dzieci w oddziale zerowym.

- Placówka rozpoczęła swoją działalność we wrześniu tego roku. W chwili obecnej jest w niej 70 dzieci. Przedszkole dysponuje dużymi salami po około 70 metrów, placem zabaw, przestronną aulą na której odbywają się uroczystości przedszkolne. W styczniu powstanie sala zabaw - powiedziała właścicielka przedszkola Magdalena Stromska.

Przedszkole realizuje zajęcia zgodne z podstawa programową, w trakcie tych zajęć odbywają się nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego i religii. Dodatkowo prowadzone są zajęcia sportowe i taneczne. Ponadto doskonałym uzupełnieniem zajęć i zabaw odbywających się w przedszkolu są liczne wycieczki i wyjścia poza teren przedszkola. Dodatkowo raz lub dwa razy w miesiącu oglądamy przedstawienia teatralne i cyrkowe, które odbywają się na terenie placówki.

Duży nacisk przedszkole kładzie na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w trakcie całego pobytu w przedszkolu oraz na urozmaicone, zdrowe i dobre jedzenie. Dzieci otrzymują śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Na drugie śniadanie zawsze są koktajle owocowo -warzywne, smoothie oraz świeżo wyciskane soki.

- W najbliższych naszych planach jest stworzenie grupy zerowej. Wielu rodziców już dziś deklaruje chęć kontynuowania edukacji w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zapisać do nas swoje pociechy, aby zorientować się jakie proponujemy warunki i zapoznać się z naszą ofertą - dodaje Marcelina Wilczewska, dyrektor pedagogiczny przedszkola.

www.happychildren.pl

Przedszkole "Happy Children"
ul. Gdańska 22,
83-304 Przodkowo
Magdalena Stromska
nr tel. 663212222

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.