www.szwichtenberg.com.pl

niedziela, 12 listopada 2017 r., 10:20
fot. nadesłane

Mury i ścianki oporowe to innowacyjny sposób tworzenia hal, wiat, magazynów, czy boksów do oddzielania składów materiałów sypkich. Zastosowanie ich jest o wiele szersze, a cechuje je wysoka wytrzymałość i funkcjonalność. Aby jednak uzyskać zamierzony efekt i mieć pewność wyboru odpowiednich bloków oraz ich wysokiej jakości, warto wybrać zaufanego dostawcę. Taką firmą jest przedsiębiorstwo Szwichtenberg, które oferuje szeroki wybór bloków oporowych, jak i formy do ich produkcji.

Mury i ściany oporowe charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Mają zastosowanie zarówno w drogownictwie, budownictwie, jak i rolnictwie. Jest to innowacyjny sposób tworzenia hal, wiat, magazynów, czy boksów do oddzielania składów materiałów sypkich takich, jak: kruszywo, żużel, odpady czy zboże.

Mury oporowe doskonale sprawdzają się także przy budowie boksów segregacyjnych na placach o dużej powierzchni, a także w miejscach, gdzie spadek terenu uniemożliwia efektywne wykorzystanie terenu. Są też idealnym rozwiązaniem przy urządzaniu ogrodu. Za ich pomocą można odgrodzić skarpy, efektownie zaakcentować i osłonić obrzeża rabat kwiatowych, zabezpieczyć i stworzyć wgłębnik. Można je także zastosować przy stworzeniu stylowego siedziska, obudowy schodów, a także budowie ogrodzenia.

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, budowa niezwykle szybka i prosta. Bloki układa się jak klocki. W ten sposób zaoszczędzisz tak cenny dziś czas. Przy zakupie bloków oporowych warto jednak dokonać rekonesansu, by wybrać sprawdzonego i zaufanego dostawcę, by mieć gwarancję wysokiej jakości produktu, a zarazem korzystnej ceny.

Te ostatnie czynniki bez wątpienia wyróżniają firmę Szwichtenberg, która wiedzie prym w sprzedaży wysoko jakościowych bloków oporowych, jak i form do ich produkcji.

W swojej ofercie posiada aż kilka rodzajów bloków oporowych:

* bloki ze stopniami - zadaniem tych bloków jest umożliwienie wchodzenia na mury na przykład w przypadku chęci zbudowania zadaszenia lub jego odśnieżenia

* bloki zakończeniowe - gładkie - mają za zadanie kończyć mur. Stają się gładkim wykończeniem, na którym można zbudować zadaszenie hali, wiaty itp.

* bloki duże - służą do bezspoinowego stawiania konstrukcji budowlanych.Bloki za pomocą chwytaka ustawia się jeden na drugim. Dzięki nim można stawiać hale, wiaty, magazyny które w każdej chwili można rozebrać

* bloki małe - mają zastosowanie w lżejszych konstrukcjach na przykład przy budowie ścianek działowych, czy w ogrodnictwie

Istnieje możliwość zamówienia także innych modeli bloków oporowych.

Ponadto firma WS Szwichtenberg oferuje formy do produkcji bloków oporowych. Formy wykonane są ze stali o grubości czterech milimetrów oraz wzmacniane są dwoma profilami grubości pięciu i sześciu milimetrów.

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie www.szwichtenberg.com.pl

WS Szwichtenberg
ul. Droga Kaszubska 31
Ostrzyce 83-311
tel. 58 694-17-07
kom. 795-599-560
biuro@szwichtenberg.com.pl
www.szwichtenberg.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.