Hopy. VW Lupo uderzył w drzewo - podróżowały nim cztery młode osoby

sobota, 11 listopada 2017 r., 21:05
fot. internet/facebook/OSP Pomieczyno

W nocy z piątku na sobotę doszło do wypadku w Hopach. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Wskutek zderzenia ranne zostały cztery osoby.

Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 listopada, około północy. Volkswagen Lupo uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały cztery młode osoby - trzech osiemnastolatków i jeden dziewiętnastolatek.

- Kierujący volkswagenem lupo 18-latek jadąc w kierunku Pomieczyna na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej przez niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia kierowcę w ciężkim stanie oraz trójkę pozostałych pasażerów przewieziono do szpitala.

W akcji uczestniczyły jednostki JRG Kartuzy, OSP Pomieczyno, OSP Przodkowo, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.