Kiełpino. Siedemnastolatka potrącona na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 10:20
fot. archiwum

W piątkowy wieczór doszło do wypadku w rejonie skrzyżowania z ulicą Długą w Kiełpinie. Samochód osobowy potrącił tam 17-letnią dziewczynę.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, około godz. 20 w Kiełpinie.

- 34-letnia kobieta kierująca osobowym fordem, jadąc od strony Kartuz, podczas skręcania w ulicę Długą potrąciła na przejściu dla pieszych 17-letnią dziewczynę - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dziewczyna z ogólnymi potłuczeniami ciała została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierująca fordem była trzeźwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.