W sobotę możesz podzielić się krwią!

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 10:24
fot. internet

Przed nami kolejna akcja oddawania krwi, a więc kolejna szansa na podarowanie komuś zdrowia lub nawet życia. Drogocennym płynem będzie można podzielić się w najbliższą sobotę w Punkcie Krwiodawstwa w Kartuzach.

Jest najcenniejszym lekarstwem. Potrzebnym w Polsce co minutę dla osoby walczącej o zdrowie lub życie. Póki co krwi ani jej składników nie da się niczym zastąpić. Dlatego też tak cenna jest każda osoba, która chce podzielić się cząstką siebie. Cząstką, która daje nadzieje i ratuje życie.

Jeśli zastanawiasz się czy warto oddać krew, przyjdź w sobotę do Punktu Krwiodawstwa w Kartuzach i rozwiej swoje wątpliwości! Oddając krew, ratujesz życie.

Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kartuzach (przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kartuzach) będzie czynny w najbliższą sobotę, 18 listopada w godzinach od 7.15 do 11. Rejestracja będzie odbywała się do godziny 10.30.

Przyjdź! Podziel się drogocennym płynem. Oddanie krwi zajmuje zwykle kilkanaście minut, a jedna jednostka krwi może uratować życie nawet trzem osobom.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.