Napoje reklamowe nowoczesną formą promocji firmy

wtorek, 14 listopada 2017 r., 09:40
fot. nadesłane

Przedsiębiorstwa mogą korzystać obecnie z wielu różnorodnych form promocji. Jedną z najciekawszych i najbardziej skutecznych z nich jest wręczanie napojów reklamowych. Jakie napoje reklamowe można znaleźć?

Woda, napój izotoniczny, czy sok?

Wręczając napoje reklamowe, można nie tylko poprawić wizerunek przedsiębiorstwa wśród klientów, ale i zbudować świadomość marki u osób, które do tej pory nie miały kontaktu z firmą i jej ofertą. Napój jest prezentem, który wyróżnia się na tle gadżetów, takich jak: długopisy, ołówki, pendrive’y, notesy czy maskotki. Logo marki znajduje się na etykiecie produktu, dzięki czemu zapada w pamięci obdarowywanych i sprawia, że pozytywnie kojarzą markę reklamującą się za pomocą napojów.

Przedsiębiorcy, którzy chcą promować się za pomocą napojów, mają do wyboru szeroką ofertę produktów. Firmy mogą zamówić wodę mineralną, napoje izotoniczne i energetyczne, soki, czy shoty kawowe. Umożliwia to dopasowanie rodzaju napoju do charakteru wydarzenia, na jakim wręczane są prezenty dla klientów, a także do wieku i upodobań odbiorców. Mnogość napojów reklamowych ułatwia zatem dotarcie do szerszego grona konsumentów.

Napój dopasowany do charakteru wydarzenia

Promo water może uświetnić różne wydarzenia. Napoje izotoniczne oraz woda elektrolitowa mogą być rozdawane w czasie imprez sportowych, na przykład maratonów objętych patronatem przedsiębiorstwa. Logo firmy znajdzie się wtedy nie tylko na koszulkach maratończyków i banerach znajdujących się w pobliżu trasy biegu, ale także na wodzie, jaką będą pili uczestnicy i organizatorzy. Dzięki temu przedsiębiorstwo zwiększy ilość touchpoint’ów - logo może znaleźć się nawet na zdjęciach, na których zostaną uwiecznieni maratończycy.

Kawowe shoty czy napoje energetyczne sprawdzą się natomiast w czasie długich konferencji. Zmęczeni uczestnicy będą mogli dzięki nim "naładować baterię", co poprawi ich skupienie i pokona znużenie związane z długim siedzeniem. Ponadto napoje tego typu z powodzeniem zastąpią tradycyjną kawę i herbatę, podawaną zwykle wyłącznie podczas dłuższych przerw między wystąpieniami na konferencji.

Soki owocowe są idealne za to podczas rodzinnych imprez oraz eventów organizowanych w szkołach i przedszkolach. Bezalkoholowe napoje dla dzieci i dorosłych pomogą ugasić pragnienie, jednocześnie zwiększając zaufanie rodziców do marki. Logo znajdujące się na etykiecie soku zostanie zapamiętane także przez najmłodszych, którzy mają często ogromny wpływ na decyzje zakupowe swoich rodziców.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.