CEPiK 2.0? U nas przegląd zrobisz bez problemów!

wtorek, 14 listopada 2017 r., 10:20
fot. nadesłane

W poniedziałek na wszystkich Stacjach Kontroli Pojazdów w kraju wprowadzono system CEPiK 2.0. Okazał się on jednak wadliwy i na wielu z nich nie można zrobić przeglądu. Problem nie występuje jednak na Pomorskich Stacjach Diagnostycznych "Europak" w Dzierżążnie, Stężycy, Gdańsku, Gdyni i Kosakowie - tam przegląd zrobisz bez problemu!

W poniedziałek uruchomiono nowy system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców czyli w skrócie CEPiK 2.0. Od tego czasu powoduje on spore problemy na Stacjach Kontroli Pojazdów. Jak podkreślają eksperci, największy problem stanowią różnice oprogramowania pomiędzy poszczególnymi stacjami. Niektóre z nich mają problemy z dostępem do wszystkich funkcji systemu - przykładowo z wprowadzaniem pojazdów z hakiem holowniczym. Na niektórych terenach system nie działa wcale, a stacje odsyłają klientów na inny termin.

Na naszych stacjach problemy nie występują! Zapraszamy do zrobienia przeglądu na najlepiej ocenianej przez klientów stacja kontroli pojazdów w okolicy Kartuz, która znajduje się w znajduje się w Dzierżążnie, przy drodze wojewódzkiej, na ulicy Kartuskiej 10a. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny stacji diagnostycznej w Dzierżążnie, gratis otrzyma żeton pozwalający na darmowe mycie samochodu na myjni bezdotykowej.

Godziny otwarcia:
Stacja kontroli pojazdów:
poniedziałek - piątek:
7.00-21.00
sobota:
7.00-15.00

Sprawdź nasze pozostałe punkty! Tam także przegląd zrobisz bez utrudnień
- Stężyca, ulica Reja 7
- Gdańsk Orunia, ulica Orunia Fieldorfa 25
- Gdańsk Osowa, ulica Barniewicka 46
- Gdynia Karwiny, ulica Wielkopolska 393
- Gdynia Obłuże, ulica Dąbka 220
- Kosakowo, ulica Niezapominajki 2

Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebookowym.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.