Nowy serwis dla żeglarzy - najlepsze oferty rejsów

wtorek, 14 listopada 2017 r., 15:10
fot. nadesłane

Rejsy żeglarskie to bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich, którym znudziło się spędzanie wakacji w jednym kurorcie. Taką formę wypoczynku, znajdziemy na stronach internetowych wielu operatorów, ale kiedy zdecydujemy się na wakacje na morzu, najłatwiej skorzystać z możliwości jakie dają zaawansowane wyszukiwarki rejsów, które w jednym miejscu prezentują oferty najlepszych armatorów. W sieci właśnie pojawił się nowy serwis - Rejsomat.pl, pozwalający kompleksowo zaplanować morską przygodę.

Profesjonalnie zorganizowane rejsy pozwolą zwiedzić wybrane regiony, a nawet odwiedzić kilka państw podczas jednego urlopu. Każdy port jest inny i oferuje odmienne atrakcje, a pomiędzy zawijaniem do kolejnych z nich, ma się do dyspozycji szereg atrakcji na pokładzie. Rejsy dają również możliwość opanowania podstaw żeglowania.

Rejsy po różnych częściach świata

- Dziś bez problemu można wykupić pojedyncze miejsca na jachcie, z profesjonalną obsługą w cenie - informuje przedstawiciel Rejsomat.pl. - Ale planowanie rejsu to nie tylko zarezerwowanie jachtu. Musimy jeszcze dostać się na miejsce naszej podróży, w więc kupić bilety lotnicze, wybrać ciekawą trasę czy znaleźć miejsca, w których warto się zatrzymać. Dopięcie tych wszystkich elementów, jeszcze niedawno wymagało dużej ilości czasu i sporego wysiłku. Z tego właśnie zrodził się pomysł uruchomienia portalu, w którym, w jednym miejscu, będziemy mogli kompleksowo planować nasze wymarzone rejsy. Współpracujemy przy tym wyłącznie ze sprawdzonymi organizatorami i armatorami - podkreśla przedstawiciel serwisu.

Nowa platforma umożliwia zarezerwowanie rejsów w różnych częściach świata, popularne są zarówno te organizowane na Morzu Bałtyckim, jak i rejsy na Karaibach. Wiele zależy tu od ilości wolnego czasu, ale przede wszystkim od zasobności naszego portfela. Jednak przeglądając propozycje rejsów, szybko można się przekonać, że nawet te egzotyczne nie muszą być drogie. Wystarczy zwrócić uwagę na rejsy po Adriatyku, bardzo cenione przez polskich turystów. Zdaniem wielu z nich to bardzo ciekawy sposób urozmaicenia wakacji. A popularność, jaką cieszą się rejsy w Chorwacji czy innych państwach położonych nad Morzem Adriatyckim, to pokłosie rosnącego od lat zainteresowania tamtejszą ofertą turystyczną.

W ostatnim czasie na znaczeniu zyskują także mniej oczywiste kraje, jak chociażby Czarnogóra. Należy zatem zakładać, że w niedługim czasie właśnie rejsy w Czarnogórze będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bez względu na kierunek wycieczki jedno pozostaje niezmienne, z dobrym serwisem o wiele łatwiej zaplanować każdą, nawet bardzo odległą podróż. Pomaga w tym między innymi automatyczne wyszukiwanie lotów.

Lotem do portu

Szukanie połączenia lotniczego to kolejny krok w planowaniu wakacji. Jeżeli już wybrało się kierunek oraz termin rejsu, pozostaje dostać się do portu. Nowoczesna wyszukiwarka umożliwia błyskawiczne dopasowanie rejsu i lotu, dzięki czemu nie traci się zbędnego czasu. Za pośrednictwem serwisu dokonuje się też rezerwacji, zatem już po chwili ma się zaplanowane wakacje. Wyszukiwarka lotów to cenne narzędzie, ułatwiające opracowanie planu podróży. Warto korzystać ze sprawdzonych stron, cieszących się uznaniem konsumentów oraz ich wysokimi ocenami. Takie serwisy dbają o satysfakcję klientów, zapewniając im nie tylko szeroką ofertę rejsów, ale także opiekę i wsparcie na wszystkich etapach podróżowania.

Rejsy i dodatkowe atrakcje

Już na etapie wyboru kierunku podróży, wiele osób sprawdza atrakcje dostępne, tak na pokładzie jachtu, jak również w odwiedzanych portach. Korzystający ze strony Rejsomat.pl zyskują dostęp do przewodników po konkretnych regionach, dzięki czemu łatwiej im wybrać rejsy morskie. Otrzymują też szereg praktycznych informacji, związanych z lokalnymi zwyczajami, pogodą czy innymi czynnikami, rzutującymi na organizację wycieczki. A to przydaje się nawet osobom wybierającym się w krótkie rejsy po Bałtyku.

Dodatkową atrakcją może być uczestnictwo w szkoleniu. Jeżeli kogoś interesuje taka opcja, powinien wybierać rejsy jachtem, pod opieką doświadczone skipera. To okazja by wiele się nauczyć i zdobyć nowe sprawności. Najważniejsze to dopasować program do swoich oczekiwań. Z pomocą profesjonalnych stron dla żeglarzy szanse na przyjemnie spędzony czas rosną.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.