Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia pieszej w Tuchomiu

środa, 15 listopada 2017 r., 15:10
fot. archiwum/AL

Żukowscy policjanci poszukują świadków tragicznego w skutkach potrącenia pieszej w Tuchomiu. Do zdarzenia doszło w piątek, 3 listopada. Jeśli widziałeś wypadek, skontaktuj się z Komisariatem Policji w Żukowie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczesnym rankiem na przejściu dla pieszych w Tuchomiu.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda Yeti jadąc z kierunku Gdyni w kierunku Żukowa potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, następnie drugi pojazd jadący również w kierunku Żukowa - Skoda Roomster najechał na tył poprzedzającego pojazdu. Śmierć na miejscu poniosła piesza - informuje mł. asp. Żaneta Ujma z Komisariatu Policji w Żukowie.

Świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie - tel. 58 685-21-70 lub bezpośrednio z prowadzącą postępowanie mł. asp. Żanetą Ujmą - 58 685 21 87.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.