W Baninie skradziono Golfa V

czwartek, 16 listopada 2017 r., 17:42
fot. archiwum

W nocy z środy na czwartek z terenu jednej z posesji w Baninie skradziono srebrnego VW Golfa V. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy proszone są o kontakt.

Samochód skradziono w nocy z 15 na 16 listopada w godzinach od 1 do 3 sprzed domu przy ulicy Goździkowej w Baninie. Skradziony pojazd to srebrny VW Golf V o numerze rejestracyjnym GBY4H52.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy bądź widziały pojazd proszone są o kontakt pod nr tel. 725-447-038.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.