Napoje dla uczestników konferencji - jakie wybrać?

piątek, 17 listopada 2017 r., 08:52
fot. nadesłane

Organizacja konferencji jest często zlecana specjalistycznym firmom, jednak nawet wtedy zleceniodawca powinien zadecydować o wielu istotnych szczegółach. Jednym z nich jest rodzaj napojów, jakie zostaną podane uczestnikom. Mogą to być zarówno tradycyjna kawa i herbata, jak i napoje reklamowe.

Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Podczas konferencji jej organizatorzy zyskują okazję do zareklamowania się i zbudowania pozytywnego wizerunku wśród uczestników wydarzenia. Organizatorzy mogą zarówno reklamować się poprzez umieszczenie logo na prezentacjach czy folderach wręczanych na początku konferencji, jak i zdecydować się na subtelniejsze formy reklamy. Jedną z nich jest wręczanie napojów, które ugaszą pragnienie osób biorących udział w evencie.

Podczas konferencji można wręczać uczestnikom napoje w butelkach lub puszkach, na których znajdzie się logo organizatora. Napoje energetyczne, woda mineralna, soki czy shoty kawowe przyczynią się wtedy do poprawy wizerunku firmy, a także do zwiększenia świadomości na temat oferty przedsiębiorstwa.

Napoje reklamowe - gdzie je zamówić?

Custom enegy drinks na konferencje zamawia się w firmach, które zajmują się produkcją napojów reklamowych. W ich ofercie znajdują się napoje energetyczne, wody mineralne, shoty kawowe, soki, napoje izotoniczne oraz wody z elektrolitami. Tak szeroki wybór sprawia, że bez trudu można trafić w gusta różnych osób zaproszonych na konferencję. Każdy uczestnik może sięgnąć po odpowiadający mu produkt, co sprawi, że lepiej zapamięta firmę sponsorującą napoje.

Na konferencji można podawać napoje zakupione w hurtowniach, jednak straci się wtedy szansę na dodatkową reklamę. Zamawiając napoje reklamowe, ma się pewność, że na ich etykiecie znajdzie się wyłącznie logo firmy, która sponsoruje soki, wodę czy energy drinki dla uczestników wydarzenia. W ten sposób przekaz reklamowy jest klarowny, a goście zaproszeni na konferencję mają lepszą opinię o organizatorze. Co ważne, jest to skuteczna forma promocji, a jej koszty są niewysokie. Dodatkowo zasponsorowanie napoju reklamowego zapadnie w pamięci uczestników wydarzenia bardziej niż wręczenie im kolejnej ulotki lub folderu.

Jeżeli zamawia się napoje promocyjne, powinno się pamiętać o ich jakości. Jeżeli soki czy napoje izotoniczne będą niesmaczne lub - co gorsza, nieświeże, obdarowane nimi osoby poczują się urażone. Renomowane przedsiębiorstwa oferujące napoje reklamowe z pewnością zaproponują wyłącznie wysokiej jakości wody, soki i energy drinki, dlatego warto zainteresować się ich ofertą.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.