Najlepsza Restauracja Roku 2017 w woj. pomorskim!

piątek, 17 listopada 2017 r., 09:17
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz, zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Restauracja / Kuchnia Regionalna Roku 2017! Jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017, zaprasza Państwa serdecznie do odwiedzenia nas i skosztowania naszych specjałów.

Jesteśmy dumni, z faktu, że już po 5 miesiącach od otwarcia przez nas naszej MODREJ SOBÓTKI, oferującej przepyszne dania Regionalnej Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy ten prestiżowy tytuł. Tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni (Masterchef’a!), znajdziecie Państwo m.in. dziczyznę i gęsinę (mamy m. in. bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną gęś (I miejsce na Festiwalu Potraw Kaszubskich 2016!), pałki z gęsi, pieczoną kaczkę, bigos z dziczyzną). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi, smażone rydze (których w okolicznych restauracjach… brakuje!) i inne regionalne specjały. Nasze pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

Codziennie przygotowujemy dla Państwa też, trzydaniowe zestawy obiadowe, na które składają się: domowa zupka, przepyszne drugie danie i domowy kompot w cenie 25,- złotych za cały taki zestaw.

Zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji w MODREJ SOBÓTCE wszelkiego rodzaju uroczystości, imprez okolicznościowych, bankietów i spotkań firmowych - formalnych i nieformalnych w bardzo przystępnych cenach!

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb, wymagań oraz budżetu naszych Gości…
Mamy jeszcze wolne terminy!

U nas jest nie tylko pięknie, ale smacznie (przepysznie!) i obficie - przekonajcie się Państwo sami… 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza wizytówką i nasza ogromną satysfakcją!

Już teraz zapraszamy do rezerwacji u nas firmowych imprez Wigilijnych!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!


Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. (58) 681 38 40, kom. 731 099 913
Czynna: od wtorku do niedzieli, w godz. 12.00 - 19.00
e-mail: modrasobotka@gmail.com
www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil Restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.