Własne mieszkanie w sercu Kościerzyny - Nowe Śródmieście III

piątek, 17 listopada 2017 r., 10:21
fot. nadesłane

Nowa inwestycja możliwością na zmiany dla Ciebie i Twojej rodziny… Nowe Śródmieście III to kontynuacja inwestycji kierowana do osób ceniących sobie spokój i wygodę w centralnej części miasta Kościerzyna.

Podobnie jak w naszych poprzednich projektach zapewniamy wysoki standard wykończenia przestrzeni wspólnej oferując mieszkańcom między innymi:

- cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje z halą garażową włącznie,
- miejsca postojowe w hali garażowej,
- miniplac zabaw,
- ogrodzenie terenu inwestycji dla poczucia dodatkowego bezpieczeństwa,
- wyposażenie okien parterowych w okucia antywłamaniowe.

INWESTYCJA W SZCZEGÓŁACH

Nowe Śródmieście III to również zastosowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych oraz układów mieszkań w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.
Do dyspozycji w dwóch budynkach znajdować się będzie 45 lokali mieszkalnych i 3 usługowe, które rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach. Ponad to wszystkie mieszkania parterowe będą posiadały duże tarasy (ok. 10 m2), a każde mieszkanie znajdujące się na wyższych kondygnacjach swój balkon. Wszystkie lokale wyposażone są w nowoczesne przeszklenia stolarki okiennej oraz zawierają własny licznik na ciepło i wodę. Dodatkowo do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska tzw. piwniczka w gratisie.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY LOKALIZACJI

By zagwarantować najbardziej dogodne warunki do życia, inwestycja znajduje się w cichej części centrum ciągle rozwijającego się miasta Kościerzyna. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Kościerzyna to miasto mocno rozwijające się, dlatego może też być dla Ciebie wielką szansą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na miejscowy rynek. Zapraszamy do przyjaznego życia na pojezierzu Kaszubskim, w mieście Kościerzyna, w miejscu które posiada bogate walory naturalne.

Szczegółowe informacje na www.mieszkania.repinski.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.