Konkurs rozstrzygnięty. Sprawdź, kto wygrał!

piątek, 17 listopada 2017 r., 09:38
fot. archiwum

Nasz ostatni konkurs, w którym można było wygrać podwójny bilet na spektakl Mężczyzna idealny w Kartuskim Centrum Kultury, został rozstrzygnięty. Sprawdź, do kogo uśmiechnął się los.

Nasza skrzynka mailowa przez dobę dosłownie pękała w szwach. Nic dziwnego, gdyż można było wygrać podwójny bilet na komedię terapeutyczną Mężczyzna idealny, którą już niedługo będzie można obejrzeć w Kartuzach.

Na deskach Kartuskiego Centrum Kultury wystąpią gwiazdy znane z dużych i małych ekranów: Katarzyna Cichopek, Artur Dziurman, Jacek Kawalec i Andrzej Beya Zaborski. Spektakl odbędzie się 28 i 29 listopada (na dzień 29 listopada bilety zostały już wyprzedane) o godzinie 19. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Kartuskim Centrum Kultury.

Aby dać sobie szansę na wygraną trzeba było odpowiedzieć na jedno proste pytanie: "O której godzinie rozpoczyna się spektakl?" Prawidłowa odpowiedź, to oczywiście godz. 19.

Nie mieliście najmniejszych problemów z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi. Nagroda mogła trafić jednak jedynie do trzech osób. Tym razem los uśmiechnął się do Michaliny z Kos, Kasi z Kartuz oraz Adama z Borucina.

Zwycięzcom gratulujemy. Bilety można odebrać w Kartuskim Centrum Kultury powołując się na konkurs w portalu Kartuzy.info.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.