Łazienka jak z marzeń dla potrzebującej rodziny od Olympia Studio

sobota, 18 listopada 2017 r., 11:27
fot. nadesłane

Ile potrzeba, aby spełnić czyjeś marzenie? Tak naprawdę, to niewiele. Często oglądając programy telewizyjne napotykamy na takie, w których rodziny otrzymują remont pojedynczego pokoju, domu czy biura. Uśmiech u kogoś na twarzy chciałaby wywołać również firma OLYMPIA Studio. Organizuje świąteczną akcję, której celem jest polepszenie bytu rodzinie w trudnej sytuacji. Zgłoszenia rodzin można przesyłać do 30 listopada.

Często spotykamy w swoim otoczeniu rodziny wielodzietne lub żyjące bardzo skromnie, ale za to kochające się i wspierające. Do takich właśnie kierujemy naszą akcję. Mając ogromne możliwości w branży, chcielibyśmy pomóc jednej z nich. Może gdzieś obok nas żyją rodziny, które nie skarżą się na swój los, a potrzebują pomocy.

Możecie Państwo zgłaszać rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej w wiadomości prywatnej bądź na adres e-mail: biuro@olympia-studio.pl uzasadniając dlaczego właśnie ta Rodzina ma otrzymać metamorfozę łazienki.

I tu mała/wielka prośba do Was Kochani obserwatorzy o udostępnienie postu, zamieszczonego na facebooku, aby trafił do jak największej liczby osób.

Spośród zgłoszonych rodzin zostanie wybrana jedna, której firma OLYMPIA Studio - łazienki z pasją przygotuje specjalną wizualizację, przekaże piękne płytki, a także pomoże znaleźć sponsora na umeblowanie łazienki.

Zgłoszenie należy nadsyłać do 30 listopada 2017 roku.

A w Mikołajki 6 grudnia 2017 roku poinformujemy wybraną przez Nas Rodzinę o planowanej metamorfozie.

Odwiedź profil Olympia Studio na facebooku i bądź na bieżąco z informacjami o akcji www.facebook.com/olympiastudioo.

Olympia Studio - łazienki z pasją
ul. Floriana Ceynowy 17
83-300 Kartuzy
tel. 796 420 267

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.