Nie żyje Gabriela Gołata - dyrektor PCPR

sobota, 18 listopada 2017 r., 17:05
fot. archiwum

Nie żyje Gabriela Gołata, wieloletnia dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach. Przegrała walkę z chorobą. Miała 59 lat. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.

W piątek po długoletniej walce z chorobą zmarła Gabriela Gołata - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach oraz wieloletnia pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kartuzach. Miała 59 lat.

Różaniec w jej intencji będzie odmawiany o godzinie 18. w Domu Pogrzebowym w Kartuzach. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godzinie 13. w kościele pw. WNMP w Kartuzach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.