Puzdrowo. Fiat zderzył się z golfem, a następnie przebił ogrodzenie i uderzył w budynek

sobota, 18 listopada 2017 r., 20:20
fot. archiwum

W sobotni wieczór służby interweniowały w Puzdrowie (gm. Sierakowice). Kierując fiatem najpierw uderzył tam w golfa, a następnie wypadł z trasy, zatrzymując się na budynku mieszkalnym. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 19. na drodze wojewódzkiej relacji Puzdrowo-Tuchlino. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Fiatem Ducato najechał na tył poprzedzającego go VW Golfa III. Wskutek zderzenia fiat wypadł z trasy, przebił ogrodzenie jednej z posesji, zarzymujac się na budynku mieszkalnym.

Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń, a całe zajście zakończyło się na uszkodzonych pojazdach, ogrodzeniu i lekkim naruszeniu budynku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.