"Młodzi Zdolni" - zapisz się na zajęcia i poszerzaj wiedzę i umiejętności!

niedziela, 19 listopada 2017 r., 16:01

Jesteś uczniem klasy V lub VI szkoły podstawowej? Jesteś zdolny? Chcesz oryginalnie spędzić czas i poznać nowych ludzi? Przyłącz się do projektu "Młodzi zdolni" i przekonaj się, że nauka nie musi być nudna!

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Jedynki rusza z nowym projektem Edukacyjnym "Młodzi Zdolni". Projekt skierowany jest do uczniów klas piątych i szóstych z terenu powiatu kartuskiego.

- Cykl spotkań to propozycja rozwoju uczniów klas piątych i szóstych poprzez ukazanie im sześciu tematów w sposób nieszablonowy i oryginalny, łącząc dziedziny humanistyczne z matematyką, fizyką i językiem angielskim - zachęca kartuska "Jedynka".

- 60-minutowe spotkania prowadzone będą jedynie w formie warsztatów, dyskusji, prac projektowych, a dzięki aktywizującym metodom pracy (z nastawieniem na pracę w grupach) wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami posiadanymi wcześniej oraz tymi, które nabyli w trakcie Naszych spotkań. Program zachęci również uczestników do podejmowania przeróżnych wyzwań i krytycznego myślenia w stosunku do omawianych zagadnień - dodaje.

Termin składania aplikacji upływa 28 listopada 2017 r. Formularz zgłoszeniowy dostępnny jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Wypełniony wniosek należy przesłać mailem na adres: spnr1kartuzy@wp.pl.

Uczeń aplikujący podaje wybrane oceny roczne, uzyskane w klasie piątej (uczniowie obecnych klas szóstych) bądź klasie czwartej (uczniowie obecnych klas piątych): języka polskiego, matematyki, przyrody, języka angielskiego.

Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 29 listopada. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają informację drogą mailową.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.