Wigilie firmowe już od 29 zł za osobę - PROMOCJA!

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 11:10
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz, zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Restauracja / Kuchnia Regionalna Roku 2017, jak również Laureat Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017, zaprasza już teraz Państwa serdecznie do organizacji u nas Wigilii Firmowych w promocyjnej cenie już od 29 złotych/osobę (min. 10 osób).

Zapraszamy Państwa również do organizacji w MODREJ SOBÓTCE innych uroczystości, imprez okolicznościowych, bankietów i spotkań firmowych w bardzo przystępnych cenach!

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb, wymagań oraz budżetu naszych Gości…
Mamy jeszcze wolne terminy!

U nas jest nie tylko pięknie, ale smacznie (przepysznie!) i obficie - przekonajcie się Państwo sami… 100% zadowolenia naszych Gości jest nasza wizytówką i nasza ogromną satysfakcją!


Jako nowi właściciele MODREJ SOBÓTKI jesteśmy dumni, z faktu, że już po 5 miesiącach od otwarcia przez nas restauracji, oferującej przepyszne dania Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy prestiżowy tytuł Restauracji Regionalnej Roku 2017. Tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni (Masterchef’a!), znajdziecie Państwo m.in. dziczyznę i gęsinę (mamy m. in. bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną gęś (I miejsce na Festiwalu Potraw Kaszubskich 2016!), pałki z gęsi, pieczoną kaczkę, bigos z dziczyzną). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi, smażone rydze (których w okolicznych restauracjach… brakuje!) i inne regionalne specjały. Nasze pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym to nasz niekwestionowany hit, na który przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!


Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. (58) 681 38 40, kom. 731 099 913
Czynna: od wtorku do niedzieli, w godz. 12.00 - 19.00
e-mail: modrasobotka@gmail.com
www. modrasobotka.pl
Odwiedź profil Restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.