Egiertowo. Zderzenie nissana z ciężarówką na K20

wtorek, 21 listopada 2017 r., 10:16
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorek rano na K20. Nissan zderzył się tam z samochodem ciężarowym. Ruch jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło około godziny pomiędzy Egiertowem a Starkową Hutą. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący nissanem mężczyzna jadąc Od Kościerzyny w kierunku Egiertowa zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się bocznie z jadącą z przeciwnego kierunku Scanią. Nissana obróciło o 180 stopni, ciężarówka stanęła w poprzek drogi.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący nissanem. Nie doznał jednak poważniejszych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Somonino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja.

Na drogach jest ślisko. Warto więc zwolnić i zachować szczególną ostrożność.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.