Czołówka w Żukowie - dwie osoby w szpitalu

środa, 22 listopada 2017 r., 10:36
fot. archiwum

We wtorek rano doszło do wypadku w Żukowie. Spowodował go 22-letni mężczyzna, który kierował renaultem, mimo, że nie posiadał do tego uprawnień. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano, około godz. 7 na ulicy Armii Krajowej w Żukowie.

- Kierujący samochodem marki renault kangoo 22-letni mężczyzna jadąc w kierunku Pępowa na łuku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem transporterem, którym kierował 29-letni mieszkaniec Gdańska - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia ranni zostali 23-letni pasażer renaulta oraz 46-letni pasażer volkswagena. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcom nic się nie stało.

Obaj kierujący byli trzeźwi, jednak 22-latek kierujący renaultem nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.