Trzy Rzeki. Zderzenie na skrzyżowaniu

środa, 22 listopada 2017 r., 18:16
fot. BK

Jedna osoba poszkodowana została wskutek kolizji, do której doszło w Trzech Rzekach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 17 w Trzech Rzekach. Z uzyskanych przez nas wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem passatem nie zatrzymał się na skrzyżowaniu, mimo znaku stopu i uderzył w bok skody octavii. Wskutek zderzenia poszkodowana została kierująca skodą kobieta. Udzielono jej pomocy medycznej na miejscu, na szczęście nie wymagała hospitalizacji.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.