Rozpoczęła się nowa edycja KHLPN

środa, 22 listopada 2017 r., 18:41
fot. internet/pixabay.com/pl/

W miniony weekend zainaugurowano kolejną, dwudziestą ósmą już edycję Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Jak to w kartuskich rozgrywkach bywa, w pierwszych spotkaniach nie zabrakło emocji, kontrowersji, żółtych i czerwonych kartek, ale przede wszystkim bramek. Tych w spotkaniach pierwszej kolejki rozgrywek strzelono aż 35.

W rywalizacji w XXVIII edycji uczestniczy 13 zespołów z Kartuz i okolic. Tegoroczne rozgrywki będą się odbywały na jednym poziomie.

W pierwszym spotkaniu tej kolejki najwięcej bramek, bo aż 11, nie tracąc przy tym żadnej, zdobyła ekipa Markbud Grzybno, która pokonała CUBE Kartuzy. Dzięki temu zwycięstwu po pierwszej kolejce zespół z Grzybna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Na drugiej pozycji znajduje się Gaz Rom, który pokonał Aba-Sport.pl 6:1.

- Pomimo tych wyników wydaje się, że rozgrywki będą wyrównane o czym mogą świadczyć pozostałe wyniki - relacjonuje KSS Sokół.

W inauguracyjnym meczu Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy zremisowała z Elwoz Szklana 3:3. W kolejnym spotkaniu Markaz Kartuzy zremisował z Atutem Kartuzy 1:1. Nieznaczne zwycięstwo odnotowała ekipa FC II Kartuzy, która pokonała Krzewi Róg Garcz 2:1, natomiast Amator Kiełpino zwyciężył Słońce Kartuzy 4:2. Ten wynik został uznany za pierwszą niespodziankę sezonu.

Rozgrywki w kolejną niedzielę będzie można podziwiać już od godz. 11 w hali przy ul. Piłsudskiego.

Oprac. MD-Z
Info: KSS Sokół

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.