Sukcesy sportowe gimnazjalistek z Szymbarka

czwartek, 23 listopada 2017 r., 11:51
fot. nadesłane

Uczennice Publicznego Gimnazjum w Szymbarku zakwalifikowały się do finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. W zmaganiach świetnie się spisały zajmując ostatecznie piąte miejsce.

Zawodniczki z szymbarskiego gimnazjum, aby wywalczyć awans do finału Igrzysk musiały najpierw zdobyć tytuł mistrzyń powiatu kartuskiego. W eliminacjach na tym szczeblu pokonały zespołu z Goręczyna, Gowidlina i Leźna. Na półfinały wojewódzkie pojechały do Wejherowa, gdzie okazały się lepsze od reprezentantek powiatów: puckiego, wejherowskiego i lęborskiego

W finale wojewódzkim Igrzysk oprócz dziewcząt z Szymbarku znalazły się unihokeistki z Gdyni, Gdańska, Starogardu Gdańskiego, Kwidzyna i Miastka. Reprezentantki powiatu kartuskiego ostatecznie uplasowały się na miejscu piątym.

Drużyna grała w składzie: Oliwia Bida, Magdalena Zaborowska, Natalia Zaborowska, Agnieszka Kupper, Paulina Schwichtenberg, Daria Jabłonowska, Karolina Treder, Kinga Treder, Julia Reglińska, Wiktoria Machola i Martyna Hiller. Opiekunem zespołu była Ewa Miąskowska, nauczyciel wychowania fizycznego.

Oprac. MD-Z
Info: K.Pek

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.