Chróstowo. Czołówka VW Golfa ze skodą

piątek, 24 listopada 2017 r., 11:46
fot. archiwum

Kobieta z urazem głowy została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na trasie Żuromino-Stężyca. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - VW Golf i skoda.

Zgłoszenie o wypadku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał o godzinie 16.55.

- Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący Vw Golfem 40-letni mężczyzna jadąc w kierunku Stężycy zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzania z jadącą z naprzeciwka skodą, którą kierowała 22-letnia kobieta - informuje mł. asp. Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji.

Jak dodaje, kobieta z urazem głowy została przetransportowana do kościerskiego szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.