Wypadek w Wyczechowie - jedna osoba w szpitalu

piątek, 24 listopada 2017 r., 18:14
fot. BK

W piątkowe popołudnie doszło do wypadku w Wyczechowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, wpadając przez siłę uderzenia do rowu. Wskutek tego ranna została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 na drodze krajowej K20.

- Volkswagen passat, którym podróżowały dwie kobiety, zatrzymał się w zatoczce autobusowej. Po tym jak z niej wyjechał i pokonał kilkadziesiąt metrów, w jego w tył, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, najechał opel astra, kierowany przez mężczyznę - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia oba pojazdy zjechały do rowu.

Wskutek wypadku pasażerka passata doznała ogólnych potłuczeń ciała. Udzielono jej pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Natomiast kierowcę opla z urazem barku przewieziono do szpitala.

W akcji ratowniczej uczestniczyły OSP Hopowo, JRG Kartuzy, policja i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.