Sukces Adama Piotrkowskiego z klubu KS GOKKEN!

poniedziałek, 27 listopada 2017 r., 07:36
fot. nadesłane/Klub Sportowy Gokken

Za nami kolejny sukces klubu KS GOKKEN. Adam Piotrkowski zdobył brązowy medal w Międzynarodowym Turnieju VENICE YOUTH CUP 2017.

W niedzielę, 19 listopada, Adam Piotrkowski wystartował z ramienia Kadry Narodowej w Międzynarodowym Turnieju VENICE YOUTH CUP 2017 & 26° VENICE SENIOR CUP odbywającym się we Włoszech.

Zawodnik rywalizował w kategorii juniora młodszego (14-15 lat) w kategorii wagowej do 70 kg. Sportowiec poradził sobie znakomicie. Wygrał cztery z pięciu walk, co pozwoliło zdobyć mu brązowy medal. Był to świetny start podopiecznego klubu KS GOKKEN jak i całej Kadry Narodowej.

Ostatecznie Polacy uplasowali się na 12 miejscu w klasyfikacji medalowej, zdobywając łącznie: jeden złoty medal, trzy srebrne oraz pięć brązowych.

nadesłane/Klub Sportowy Gokken

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.