Grzybno. Śmiertelny wypadek

Skoda uderzyła w autobus

poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 10:38

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano na trasie Grzybno-Kobysewo (droga wojewódzka 224). Skoda wyprzedzająca koparkę nie zdążyła zjechać na swój pas ruchu i zderzyła się czołowo z autobusem jadącym z przeciwka. 39-letni kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.

- Kierujący samochodem marki Skoda Felicja prawdopodobnie nie upewnił się podczas wyprzedzania samobieżnej koparki, czy żaden samochód nie jedzie z przeciwka - oznajmiła Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji.

Skoda z ogromną prędkością zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem. Wypadek ten tragicznie skończył sie dla 39-letniego kierowcy samochodu osobowego, mieszkańca Grzybna, który poniósł śmierć na miejscu. Pasażerom i kierowcy autobusu nic się nie stało.

pio

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.