Grzybno. Śmiertelny wypadek

Skoda uderzyła w autobus

poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 10:38

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano na trasie Grzybno-Kobysewo (droga wojewódzka 224). Skoda wyprzedzająca koparkę nie zdążyła zjechać na swój pas ruchu i zderzyła się czołowo z autobusem jadącym z przeciwka. 39-letni kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.

- Kierujący samochodem marki Skoda Felicja prawdopodobnie nie upewnił się podczas wyprzedzania samobieżnej koparki, czy żaden samochód nie jedzie z przeciwka - oznajmiła Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji.

Skoda z ogromną prędkością zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem. Wypadek ten tragicznie skończył sie dla 39-letniego kierowcy samochodu osobowego, mieszkańca Grzybna, który poniósł śmierć na miejscu. Pasażerom i kierowcy autobusu nic się nie stało.

pio

Niektórzy jeżdżą bez rozwagi,a przecież chodzi o ludzkie życie.Taka wariacka jazda już niejednego człowieka pozbawiła życia,ale widać że nadal zdarzaja sie sytuacje gdzie "ciężka noga" wciska pedał gazu.Ile jeszcze musi sie zdarzyc takich przykrych sytuacji aby niektorzy sie opamiętali?
patris   sobota, 3 maja 2008 r., 21:50
Należy pamiętać o zmarłych no i oczywiście ich szanować. Jednakże jeżeli chodzi o tych którzy zginęli w wypadkach samochodowych, to czy przypadkiem nie na własną prośbę, jadąc na złamanie karku. Najgorzej jak się spotka takiego który wyprzedza po 3 samochody na raz. Taki mój mały apel do zmotoryzowanych :!: Jeżeli zależy Ci na bliskich, zdejmij nogę z gazu :!:
grzana   środa, 30 kwietnia 2008 r., 14:00
Pewnie że tych wypadków jest sporo. Ale żal, że giną w nich ludzie. To ułamki sekund czasami, życie jest kruche niestety. I tak jak tu pisze - pozostaje tragedia dla rodziny.
Konto usunięte 17   poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 21:15
i zony. kreciku nie przesadzaj, w wielu miejscach jest równie dużo wypadków jak nie więcej.
Konto usunięte 14   poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 20:48
Było jasno, tak? Było sucho, tak? Nie było mgły, tak? Wyprzedzał koparkę przed zakrętem, tak? To dlaczego mówicie o pechu?
Sherr   poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 19:37
no miał chłop pecha-pół europy przejechał a pod domem zginał szkoda mi jego dzieciaków
GREGOR1977   poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 18:11
Na tych zawijasach będzie wkrótce tyle krzyży, co na przykościelnym cmentarzu. Chwila nieuwagi i......
Konto usunięte 17   poniedziałek, 28 kwietnia 2008 r., 14:29