Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem - wsparli potrzebującą i utalentową młodzież

środa, 29 listopada 2017 r., 12:05
fot. nadesłane/ZSZiO/Wild Monkey Studio

Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach, w piątek, 24 listopada zorganizowało w Gościńcu Kaszubskim akcję charytatywną "Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem". Odbyła się już po raz dziewiąty, a dochód z niej uzyskany przeznaczony zostanie na rzecz potrzebującej oraz utalentowanej młodzieży ZSZiO w Kartuzach.

Lokalni przedsiębiorcy, rodzice uczniów, nauczyciele i absolwenci Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach spotkali się w piątek po to, aby pomóc innym. Andrzejkowa Gwiazdka z Sercem to cykliczna impreza charytatywna, którą już od dziewięciu lat organizuje działające przy ZSZiO stowarzyszenie. Towarzyszą jej licytacje i koncerty.

W czasie spotkania licytowano m.in. oryginalną piłkę z podpisami Borussii Dortmund, piłkę PZPN z podpisem prezesa Zbigniewa Bońka, wejściówki na widownię na finał programu The Voice of Poland, koszulkę Fanastasii z podpisami zawodników Trefl Gdańsk, płytę ATOM - TABB & Sound'n'Grace z podpisami piosenkarzy, płytę Lilli Stencel "Czekając na…" , a także własnoręcznie robione produkty świąteczne przekazane przez młodzież ZSZiO w Kartuzach oraz darowizny ofiarowane przez lokalnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbył się koncert szkolnego zespołu działającego w ZSZiO w Kartuzach pod opieką pań D. Kostrzewa i M. Furman. Miłą muzyczną niespodziankę przygotowali Joanna i Aleksandra Rybakowskie, orkiestra z Bojana oraz Roy Einar Dreng - artysta z Nowegii.

Stowarzyszenie dziękuje wszystkim, którzy za okazane serce i udział w akcji.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.