Wesprzyj kartuskie hospicjum domowe - przyjdź na spektakl i kiermasz świąteczny "Klasztornej"

czwartek, 30 listopada 2017 r., 08:41
fot. archiwum/MD-Z

I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach już po raz trzeci organizuje akcję charytatywną na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas. Podczas kiermaszu charytatywnego będzie można wziąć udział w aukcji, nabyć ozdoby świąteczne, ale również w niecodziennej roli zobaczyć nauczycieli z Klasztornej - wystąpią w jasełkach.

III Kiermasz Charytatywny odbędzie się w piątek o godz. 17 w Kartuskim Centrum Kultury. Całkowity dochód z niego przeznaczony zostanie na pomoc Kartuskiemu Hospicjum Domowemu Caritas. Warto się na nim pojawić, by wesprzeć placówkę i zobaczyć wyjątkowy spektakl. Po raz kolejny na deskach KCK podziwiać można będzie jasełka w wykonaniu nauczycieli z Klasztornej. Dwa poprzednie przedstawienia zachwyciły publiczność i rozbawiły do łez, więc i w tym roku spodziewać się można świetnych występów.

Na kiermaszu będzie można nabyć piękne ozdoby i dekoracje świąteczne. Występowi i kiermaszowi towarzyszyć będzie też aukcja przedmiotów ufundowanych przez sponsorów, a także przygotowanych przez uczniów i rodziców.

- Gwarantujemy dobrą zabawę oraz możliwość zakupu ozdób i przedmiotów świątecznych - zapraszają organizatorzy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.