"Dla Zdrowia". Dietetyk mobilny - Kamila Piwowarska

piątek, 1 grudnia 2017 r., 10:02
fot. nadesłane

Świetne samopoczucie, zgrabna i piękna sylwetka to komfort, który możesz zapewnić sobie już dziś. Jeśli nie masz czasu na wizyty w gabinecie dietetyk mobilny to idealna oferta dla Ciebie.

Oferuję:

- Skuteczną redukcję namiaru kilogramów bez efektu jo-jo, dzięki zastosowaniu indywidualnego planu żywieniowego na podstawie obszernego wywiadu dietetycznego przeprowadzonego podczas wizyty.

- Zbilansowane jadłospisy w nietolerancjach i alergiach pokarmowych, miażdżycy, nadciśnieniu, cukrzycy typu II, osteoporozie, zaparciach, dnie moczanowej, refluksie żołądkowo- przełykowym, chorobach trzustki, wątroby i dróg żółciowych, zespole jelita drażliwego, niedokrwistości.

- Diety dostosowane do treningu i rodzaju aktywności fizycznej.

- Szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania.

Dla Zdrowia Dietetyk mobilny Kamila Piwowarska
tel. 609-148-732
WWW: www.dieta-dlazdrowia.pl
E-MAIL: dietetyk@dieta-dlazdrowia.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.