Dzień Pluszowego Misia w Stężycy i Szymbarku

czwartek, 30 listopada 2017 r., 22:00
fot. nadesłane

Miś Kuba i Laleczka to postaci, które z okazji Dnia Pluszowego Misia pojawiły się w bibliotekach w Stężycy i w Szymbarku. W piątek, 24 listopada najmłodsi mogli zobaczyć tych niezwykłych gości w spektaklu pt. "Gdzie jest dziś mały miś?".

Dzień Pluszowego Misia to międzynarodowe, listopadowe święto coraz bardziej popularne na całym świecie. 25 listopada przypada rocznica powstania tej maskotki. Obchodzone jest od 2002 roku, gdy zorganizowano je po raz pierwszy z okazji setnych urodzin pluszaka.

Biblioteki w Stężycy i w Szymbarku z okazji święta misiów odwiedzi aktorzy z teatru EDU-ARTIS z Krakowa. Dzieci, które przybyły na spektakl ze swoimi pluszowymi zabawkami miały okazję obejrzeć przygody Misia Kuby i Laleczki.

- Dzieci brały udział w sztuce i reagowały spontanicznie na bezpośredni kontakt z postaciami z bajki. Na pewno na długo zapamiętają spotkanie w Bibliotekach oraz Misia Kubę i Laleczkę - relacjonuje Gabriela Formela.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.