Zapaśnicy Cartusii kibicowali reprezentantom Polski na MŚ w Bydgoszczy

czwartek, 30 listopada 2017 r., 22:08
fot. nadesłane

Zapaśnicy z GKS Cartusii Kartuzy mieli okazję podziwiania zmagań zawodników Mistrzostw Świata, które odbyły się w Bydgoszczy. Uczestniczyli w nich najlepsi zapaśnicy do lat 23 z całego globu. Edward Barsegjan utytułowany zawodnik Cartusii pojawił się na nich w roli drugiego trenera reprezentacji.

Zawodnicy Cartusii - Aleksander Mielewczyk​, Oliver Godziński, Alex Jahn​ oraz Gevorg Sahakyan, skwapliwie skorzystali z okazji, aby obejrzeć mistrzów z różnych szkół zapaśniczych z całego świata.

- Dla wszystkich zawodników była to świetna lekcja poglądowa i przymiarka naszych umiejętności do najlepszych - relacjonują.

Tym razem kartuskim akcentem wydarzenia nie byli startujący zawodnicy, lecz debiut w roli drugiego trenera reprezentacji Polski - Edwarda Barsegjana. Zawodni Cartusii, sześciokrotny mistrz Polski,v-ce mistrz Europy, piąty zawodnik Mistrzostw Świata jest kontynuatorem kartuskiej szkoły trenerskiej.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.