Udekoruj dom na święta. Bracia Z Gołubie

piątek, 1 grudnia 2017 r., 11:32
fot. nadesłane

Drzewka świąteczne - jodły kaukaskie i świerki pospolite cięte i doniczkowe, ozdoby świąteczne, lampki choinkowe oraz fajerwerki wszelkich rodzajów - tak przedstawia się oferta, która z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotował sklep Braci Z z Gołubia. Cały asortyment można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, jest to najlepszy moment, by pomyśleć o zakupie jednego z najważniejszych świątecznych symboli - choinki. Wbrew pozorom wybór nie jest prostą sprawą. Najpopularniejsze są dwa gatunki drzewek - świerk pospolity i jodła kaukaska. Głównym atutem pierwszego z nich jest intensywny zapach żywicy, który podkreśla świąteczną atmosferę w domu. Ponadto świerki pospolite można nabyć w bardzo przystępnej cenie. Problematyczna w jego przypadku jest natomiast skłonność do gubienia igieł.

Z tym problemem nie boryka się jodła kaukaska - najbardziej ekskluzywne drzewko świąteczne. W jej przypadku igły nie opadają na ziemię, tylko utrzymują się na gałęziach powoli usychając. Roślina tego rodzaju wytrzymuje w mieszkaniu nawet dwa miesiące, charakteryzuje się ponadto regularnym, stożkowatym kształtem korony, co dla wielu osób jest atutem.

W oba gatunki drzewek możemy zaopatrzyć się w sklepie Braci Z w Gołubiu oraz w punktach sprzedaży w Gdańsku przy Targu Węglowym oraz na Zaspie. Pracownicy tej firmy pomogą w doborze odpowiedniej choinki, a na miejscu są one dostępne w praktycznie każdej wysokości - od rozmiarów kieszonkowych, aż do bardzo wysokich drzewek. Można je kupić zarówno jako cięte, jak i doniczkowe, co wiąże się z ich dłuższą trwałością i możliwością późniejszego zasadzenia. Wszystkie choinki są profesjonalnie pakowane na miejscu, istnieje także opcja dowozu ich do miejsca wskazanego przez klienta.

Święta to nie tylko choinki ale i też charakterystyczne dla tego okresu ozdoby. W siedzibie Braci Z w Gołubiu znajdziemy między innymi bombki, łańcuchy i girlandy, świąteczne skarpety, lampki choinkowe oraz inne akcesoria. Firma ta ponadto przygotowała ofertę sylwestrową - małe i duże fajerwerki różnych rodzajów. Są tam między innymi zestawy rakiet oraz wyrzutnie wielostrzałowe. Wszystko to wyroby znanych i renomowanych firm w atrakcyjnych cenach.

Bracia Z
ul. Sambora II 40
Gołubie
Tel: 722 069 346, 785 069 346, 58 351 30 32
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek od 6.00 do 18.00
sobota od 7.00 do 15.00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.