Zaprojektuj z nami…. swój park! Zapraszamy do współpracy!

piątek, 1 grudnia 2017 r., 13:30
fot. nadesłane

Na wiosnę odnowimy Park przy ul. Majkowskiego w Kartuzach! Jaki będzie? Zależy od mieszkańców! Zaprojektuj z nami…. swój park! Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy nie lubią marnować czasu i chcą coś zmienić w swoim otoczeniu, na warsztaty dotyczące zagospodarowania Parku przy ul. Majkowskiego w stolicy Kaszub!

W czasie warsztatów kartuzianie będą mogli wspólnie zaprojektować wygląd i funkcjonalność przestrzeni parku w taki sposób, aby stał się on miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym - oczywiście dla lokalnej społeczności oraz turystów odwiedzających miasto!

Jeśli chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w gminie Kartuzy, skorzystaj z okazji!

Doświadczenia innych miast pokazują, że im więcej dzieje się w parkach, tym bardziej spełniają one nasze oczekiwania. Wraz z "ożywieniem" parków znika problem wandalizmu na ich obszarze.

Chcemy, aby kartuskie parki były przestrzenią, w której będziemy mogli wspólnie, całymi rodzinami, spędzać czas wolny. Zaczynamy od Parku przy ul. Majkowskiego. Wymyśl go z nami! Zapraszamy do współpracy!

W czasie warsztatów porozmawiamy o ciągach pieszych, które mają w niedalekiej przyszłości nim biec, placu zabaw dla dzieci (znajdujący się tam w chwili obecnej przejdzie metamorfozę), roślinności oraz rozwiązaniach poprawiających wygodę życia mieszkańców Kartuz!

Przyjdź, przedstaw swój pomysł i wysłuchaj zdania innych!

Czekamy na Ciebie w sobotę 9 grudnia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kartuzach o godz. 10.00. Warsztaty zaplanowano w bardzo ciekawej formule wraz ze spacerem do Parku.

Warsztaty przeprowadzą projektanci, którzy będą odpowiedzialni za opracowanie projektu zagospodarowania Parku. Uczestnicy warsztatów będą mieli zatem bardzo realny wpływ na końcowy efekt!

Z tego względu w programie przewidziano 2 bloki warsztatowe trwające po 3 godziny, zaś w przerwie - poczęstunek. Zakończenie warsztatów, których zwieńczeniem powinna być wspólna koncepcja zagospodarowania Parku, przewidujemy około 17.00.

Każdy uczestnik otrzyma od nas certyfikat udziału w warsztatach i upominek! Do zobaczenia!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.