Tuchom. Zderzenie trzech pojazdów na K20

sobota, 2 grudnia 2017 r., 15:39
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskiutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Tuchomiu. Na K20 zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14. w Tuchomiu na drodze krajowej nr 20 nieopodal przejścia dla pieszych. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Sharanem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Za nim zatrzymał się VW Golf. Wyhamować nie zdążyło jadące jako trzecie BMW, które uderzyło w golfa, a ten siłą odrzutu uderzył w tył stojącego przed nim sharana.

Wskutek zajścia poszkodowana została jedna osoba.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy, JRG Gdynia oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.