Dachowanie na trasie Somonino-Egiertowo

sobota, 2 grudnia 2017 r., 18:55
fot. AL

W sobotni wieczór służby interweniowały na trasie Somonino-Egiertowo, gdzie dachował samochód osobowy marki Alfa. Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.30 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący alfą mężczyzna wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd dachował. Poszkodowany został kierowca alfy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Somonino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.